Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Сергіївська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04380749) був реорганізований і увійшов до складу Кулевчанської громади

Повідомлення про результати розгляду пропозицій

Виконавчий комітет Сергіївської сільської ради  (Замовник) та Приватне Підприємство «Вертикаль-Е» (Розробник) повідомляють про початок процедури громадських слухань проекту Архітектурно-планувальної частини Генерального плану та плану Зонування с. Сергіївка, Саратського р-ну  відповідно до порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555.

Експозиція проекту Архітектурно-планувальної частини Генерального плану та плану Зонування с. Сергіївка відбудеться 06.07.2018 о 15.00 в приміщенні Сергіївської  сільської ради, за адресою: с. Сергіївка,  вул. Центральна, 146.

Пропозиції надаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Пропозиції подавати до Виконавчого комітету Сергіївської сільської ради за адресою: с. Сергіївка,  вул. Центральна, 146.

Відповіді на пропозиції та рекомендації, наданих СЕРГІЇВСЬКОЮ сільською радою в формі протоколу та зареєстрованих заяв поданих від громадян

№ заяви

Пропозиції та рекомендації

Відповіді

№1 від 05.07.2018

Прошу будівлю дитячої установи запланувати за адресою вул. Центральна, 132, тому що за цією адресою виготовлена документація на будівництво нового дитячого садка

№2 від 05.07.2018

Прошу сільський ринок запланувати за адресою:вулиця Центральна, 195, відповідно до пропозицій депутатів та місце розташування.

№3 від 05.07.2018

Додати до місця розташування стадіону ще й басейн

№4 від 05.07.2018

За позицією «50» Генерального плану села розташоване сільське кладовище

№5 від 05.07.2018

За позицією «46» Генерального плану села розташована башта Рожновського

№6 від 05.07.2018

Прошу внести в Генеральний план села готель, який працює за адресою: вулиця Центральна,.

№7 від 05.07.2018

Прошу позицію «34» «Винний цех» включити до Генерального плану, як склад.

№8 від 05.07.2018

Позиція «38» - «Польовий стан» є водопровідною баштою.

Пропозицію враховано.

Повідомлення про результати розгляду пропозицій громадськості до проекту містобудівної документації - змін до Генерального плану села

16-07-2018

Відповідно до вимог ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», повідомляємо про результати розгляду пропозицій громадськості до проекту містобудівної документації - змін до Генерального плану села Сергіївка Саратського  району Одеської області. На виконання Постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. N 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», було оприлюднене Оголошення про проведення громадських слухань та про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації Генерального плану села Сергіївка Саратського  району Одеської  області, яке було оприлюднене в газеті «Час. Люди. Події» № 24 (8607) від 23 червня 2018 року та на офіційному сайті Сергіївської сільської ради, згідно якого до виконкому Сергіївської  сільської ради в строк з 16.06.2018 року по 15.07.2018 року надійшло 8 пропозиції громадськості.
Пропозиції громадськості були зареєстровані в органі місцевого самоврядування, розглянуто розробником і замовником проектів містобудівної документації, взято до уваги та використання в роботі в ПП «Вертикаль –Е».
З загальної кількості заяв з урахуванням обґрунтованості в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, будівельних норм, державних стандартів, було враховано  8 пропозицій

В встановлений законом термін, за результатами розгляду, заявникам надані відповіді про врахування пропозицій.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування